Kontakt
Centrum Agency s.r.o.
  Štúrova 20
  040 01   Košice, Slovensko
  +421 910 223 223
 
  centrumagency@centrum.sk
 Odporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 Udalosti
5/5

O nás

  • Added: 22.11.2018   |   563 readings / views

  CENTRUM AGENCY s.r.o.

  je trvale rozvíjajúcou sa spoločnosťou v oblasti personálno-poradenskej činnosti, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce   pre uchádzačov  z celého Slovenska a krajín EU a  Východnej Európy. Svoje medzinárodné kontakty využívame      v prospech našich klientov za účelom zabezpečenie pracovných príležitosti v krajinách Európskej Únie,  Anglicka a  Spojených Štátov Amerických.


Pracovné príležitosti pre našich klientov zabezpečuje aj podľa požiadaviek klientov jako   je  Dubaj, Oman, Thajsko a podobne.


Všetky služby sú poskytované na základe vydaných živnostenských oprávnení vydaných príslušným živnostenským úradom v Košiciach.
Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientmi, zamestnávateľmi a ostatnými obchodnými partnermi spoločnosti založený na všestrannej spokojnosti.
Radi Vás privítame v našich priestoroch kde Vám pomôžeme vypracovať profesný životopis, vyplať potrebné formuláre a zhodnotíme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, vzdelanie a poradíme Vám aké dokumenty a tlačivá potrebujete, aby Vaše zamestnanie bolo v súlade so zákonom danej krajiny.

Po prijatí pracovnej ponuky Vás pripravíme na vycestovanie za novou prácou. Okrem uvedeného Vám zabezpečíme zakúpenie cestovného lístka, vysvetlíme Vám legislatívu a zákony danej krajiny a urobíme všetko pre to, aby ste boli dokonale pripravený na Vaše pôsobenie v mieste vášho zamestnávateľa.

 

    Currently, there is no comment available

    add comment