Kontakt
Centrum Agency s.r.o.
  Mlynárska 16
  040 01   Košice
  +421 910 346 345
  +421 55 728 97 59
 
Odoberajte aktuálne novinky:

pridaťodobrať
Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

O nás

  • Pridané: 13.07.2016   |   479 čítaní / zobrazení

  CENTRUM AGENCY s.r.o.

  je trvale rozvíjajúcou sa spoločnosťou v oblasti personálno-poradenskej činnosti, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce   pre uchádzačov  z celého Slovenska a krajín EU a  Východnej Európy. Svoje medzinárodné kontakty využívame      v prospech našich klientov za účelom zabezpečenie pracovných príležitosti v krajinách Európskej Únie,  Anglicka a  Spojených Štátov Amerických.


Pracovné príležitosti pre našich klientov zabezpečuje aj podľa požiadaviek klientov jako   je  Dubaj, Oman, Thajsko a podobne.


Všetky služby sú poskytované na základe vydaných živnostenských oprávnení vydaných príslušným živnostenským úradom v Košiciach.
Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientmi, zamestnávateľmi a ostatnými obchodnými partnermi spoločnosti založený na všestrannej spokojnosti.
Radi Vás privítame v našich priestoroch kde Vám pomôžeme vypracovať profesný životopis, vyplať potrebné formuláre a zhodnotíme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, vzdelanie a poradíme Vám aké dokumenty a tlačivá potrebujete, aby Vaše zamestnanie bolo v súlade so zákonom danej krajiny.

Po prijatí pracovnej ponuky Vás pripravíme na vycestovanie za novou prácou. Okrem uvedeného Vám zabezpečíme zakúpenie cestovného lístka, vysvetlíme Vám legislatívu a zákony danej krajiny a urobíme všetko pre to, aby ste boli dokonale pripravený na Vaše pôsobenie v mieste vášho zamestnávateľa.

 


Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár